Medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare i förskolan, skolan, ledningen och övrig personal.

Skolan

REKTOR tf
Liselotte Johanzon

Telefon: 08-57032070
Mobil: 073-9944275
E-post: l.johanzon@antistilla.se

ENHETSLEDARE & LÄRARE åk 1-3
Annika Edin

Telefon: 08-57032070
E-post: e.edin@antistilla.se

LÄRARE åk 1-3
Jenny Ek

Telefon: 08-57032070
E-post: j.ek@antistilla.se

LÄRARE Förskoleklass & Fritids
Karin Birke

Telefon: 08-57032070
E-post: k.birke@antistilla.se

LÄRARE Idrott & Fritids
Pär Söderlund

Telefon: 08-57032070
E-post: p.soderlund@antistilla.se

SPECIALLÄRARE
Marit Jonasson

Telefon: 08-57032070
E-post: m.jonasson@antistilla.se

SKOLLÄKARE
Marianne Jahnke

Telefon: 08-57032070
E-post: 

SKOLSKÖTERSKA
Annette Berglund

Telefon: 08-57032070
Mobil: 070-753 73 01
E-post: 

SKOLPSYKOLOG
Peter Lagerroos

Telefon: 08-57032070
E-post: 

KURATOR
Birgitta Tholander

Telefon: 08-57032070
E-post: 

REKTOR
Nathalie Camilton

Föräldraledig
Skolans entre
Vallen

Förskolan Vallen

REKTOR tf
Liselotte Johanzon

Telefon: 08-57032070
Mobil: 073-9944275
E-post: l.johanzon@antistilla.se

ENHETSLEDARE & FÖRSKOLLÄRARE
Jessy Schilbach

Telefon: 08-57032070
E-post: j.schilbach@antistilla.se

BARNSKÖTARE
Tina Zinsli

Telefon: 08-57032070
E-post: t.zinsli@antistilla.se

BARNSKÖTARE
Danijela Nikolic

Telefon: 08-57032070
E-post: d.nikolic@antistilla.se

BARNSKÖTARE
Maria Karlsson

Telefon: 08-57032070
E-post: m.karlsson@antistilla.se

BARNSKÖTARE/gruppansvarig
Marie Jansson

Telefon: 08-57032070
E-post: m.jansson@antistilla.se

RESURS
Emelie Lindbäck

Telefon: 08-57032070
E-post: e.lindback@antistilla.se

BARNSKÖTARE/gruppansvarig
Nathalie Segel

Telefon: 08-57032070
E-post: n.segel@antistilla.se

BARNSKÖTARE
Chro Ohtman

Telefon: 08-57032070
E-post: c.othman@antistilla.se

BARNSKÖTARE/köksansvar
Ninik Sundh

Telefon: 08-57032070
E-post: n.sundh@antistilla.se

REKTOR
Natahalie Camilton

Föräldraledig

Förskolan ÄNGEN

ENHETSLEDAR & FÖRSKOLLÄRARE
Linda Jansson

Telefon: 08-57032070
E-post: l.jansson@antistilla.se

BARNSKÖTARE
Ella Emilsson

Telefon: 08-57032070
E-post: e.emilsson@antistilla.se

BARNSKÖTARE
Kevin Pizzoni Elfving

Telefon: 08-57032070
E-post: k.elfving@antistilla.se

BARNSKÖTARE
Daniella sandberg

Telefon: 08-57032070
E-post: d.sandberg@antistilla.se

BARNSKÖTARE
Tricia Steffansson

 
Föräldraledig

BARNSKÖTARE
Emma Bergersten

 
Föräldraledig
Ängen i höstdis
IMG_1035

Övrig personal

VD för Antistilla
Josefin von Walden

Telefon: 08-57032070
Mobil: 070-6833602
E-post: j.walden@antistilla.se

FASTIGHETSANSVAR
Christian Pizzoni Elfving

Telefon: 08-57032070
Mobil: 070-7395552
E-post: c.elfving@antistilla.se

LOKALVÅRDARE
Fathi Farhat

Telefon: 08-57032070
E-post: f.farhat@antistilla.se

LOKALVÅRDARE
Anjoud Alsayed

Telefon: 08-57032070
E-post: a.alsayed@antistilla.se

EKONOMI, BOKNINGAR
Ancie Lind

Telefon: 08-57032070
Mobil: 070-7185920
E-post: a.lind@antistilla.se

Kontakta oss

Antistilla, Stiftelsen Lagnövallen
Toivovägen 8
134 32 Gustavsberg
08-570 320 70
antistilla@antistilla.se

Om webbplatsen

Om cookies